ארונות בגדים/ארון בגדים מעץ/ארון בגדים כפרי/ארון תריס/ארון פינתי/דלתות תריס

ארון 4 דלתות דגם-LOVE

מק"ט: 563
מידה: 200X210X53

ארונות בגדים ארון חדר שינה במראה רומנטי מארץ הפרובנס,עשויי מעץ מלא מלא ואכותי -פנים וחוץ,וכל זה לקוח מסדרת מוצרי האהבה החדשים שלנו. ניתן להזמין בכל מידה ובכל צבע.  

מחיר שלנו: 8900
מחיר מחירון: 12000
הוספה לעגלה

ארונות בגדים -ארון בגדים תריס

מק"ט: TRIS210
מידה: 130X210X52

ארונות בגדים ארון 2 דלתות רחב במיוחד מעץ מלא במראה נקי במיוחד עם נגיעות כפריות ​מחיצה אמצעית מידוף ותליה 2 מגירות תחתונות ועיצוב חיצוני מנצח הכולל תריס אמיתי על הדלתות. ניתן להזמין בכל מידה ובכל צבע.

מחיר שלנו: 5990
מחיר מחירון: 12000
הוספה לעגלה

ארונות בגדים -ארון 2 דלתות דגם AVIGAIL 130

מק"ט: AVIGAIL130
מידה: 130X220X53

ארונות בגדים ארון לחדר שינה במראה כפרי יחודי ביותר מתאים לכל בית כפריט ששובר את השיגרה לארון דלתות הכוללות תריס אותנטי בעבודת יד יחודית הארון צבוע בצביעה מיושנת להשלמת המראה,  ניתן להזמין בכל מידה ובכל צבע.  

מחיר שלנו: 6500
מחיר מחירון: 9900
הוספה לעגלה
ארון בגדים/ארונות בגדים/ארון פינתי/ארון מעץ מלא/ארון דלתות תריס/ארון שרות/ארון חדר ילדים/ארון נעליים/ארון כביסה/ארון נישה/
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
יש כל כך הרבה סוגי ארונות שאפשר ממש ללכת לאיבוד בתחום האין סופי הזה,
בפועל ישנה הבנה פשוטה שהכל ניתן ,הכל אפשרי,כל דבר שנחלום עליו אפשרי,גם בחיים וגם בתחום הארונות
בעצם כשאנו מתכננים את הארון הבא שלנו אנחנו יודעים שניתן להזמין ארון בכל תחום ומכל חומר ובכל צבע
ארונות הזזה,ארונות שנמצאים בנישה שעשויים מעץ מלא,שעשויים מסיבית,MDF,סנדביץ ועוד חומרים אחרים התחום עשיר ביותר בפתרונות רבים ובבעלי מקצוע עם מעוף שנותנים מענה לכל צורך.סוד קטן שלי הוא ארונות עם דלתות תריס,שם זה ממש לעוף לעבר החלומות ,התוצאות הארונות אלו הם היפים ביותר.
אני באופן אישי תמיד אוהב יותר חומרים טיבעיים שעשויים מאהבה כמו רהיטים מעץ ובפרט ארונות מעץ מלא,אני מתכוון שאני אוהב ארונות שעשויים במאת האחוזים מעץ ,אתם פותחים את דלת הארון והיא מעץ וגם הדפנות וגם המדפים 
וגם המגירות ובעצם הכל.
לעץ מלא יש אכויות רבות ובמיוחד עמידות לשנים רבות.יצור של ארונות בעץ מנסיון של עשרות שנים נותן תמיד תוצאה מעולה באכות החומרים,הדבקים הצבעים הפירזול ועוד
כיום נ יתן להזמין ארונות בכל מידה ,הנגר בונה את הארון במיוחד בשבילך לפי הצרכים שלכם,ממש עד הפרט האחרון,בטרנקילה אנו מייצרים ארונות חזקים עמידים ויפים בצורה בלתי רגילה כך שהארון הוא הרהיט הכי יפה שיהיה לכם בבית ובאחריות.
בטרנקילה תמיד מרכיבים ידיות של חברות מוכרות מאוד כגון :טרייבס פירזול,בטרייבס מייבאים ידיות ברמה הגבוהה ביותר ,הידיות של טרייבס נשארות אתכם לכל החיים זאת עובדה.השילוב של הידיות של טרייבס בריהוט של טרנקילה בארונות ובכל הרהיטים מניב תוצאה מנצחת.