מיטה יהודית

מק"ט: 341
מחיר: 6000   ₪6500
מיטה יהודית מעץ מלא עם פתיחה אמצעית ו4 מגירות, ניתן להזמין בכל מידה וצבע. מפעל  שומר שבת
 

מידה: 170X220X40
 
התקשרו עכשיו:   050-4205446

לפרטים נוספים

מיטה יהודית דגם אריאל-כולל 2 מיזרונים

טרנקילה מייצרת מיטה יהודית מעץ מלא כבר 17 שנה מהחומרים הטובים ביותר.

מק"ט: 418
מידה: 170X204

מיטה יהודית ניפתחת ל שתי מיטות ניפרדות -ניפרדת מהאמצע יפה במיוחד .כולל 2 מיזרוני קפיצים

מחיר שלנו: 5900
מחיר מחירון: 6900
הוספה לעגלה

מיטה יהודית דגם אגוז רקוע

טרנקילה מייצרת מיטה יהודית מעץ מלא כבר 17 שנה מהחומרים הטובים ביותר.

מק"ט: 547
מידה: 160X190

מיטה יהודית 100% עץ מלא חזקה במיוחד ניפתחת הצידה ניראית מיטה רגילה,משולבת מגירות,ועיטור מתכת בראש מיטה -מיטה מדהימה

מחיר שלנו: 5500
מחיר מחירון: 6500
הוספה לעגלה
מיטה יהודית ניפתחת מהאמצע כוללת 2 מגירות גדולות במיוחד עשויה עץ מלא ומאסיבי פרופיל עץ 5X15
ראש מיטה רחב 20 ס"ממאפשר להניח עליו דיברי נוי כמדף
מילוי ראש המיטה עץ לוג עווה במיוחד חזק לאורך שנים
ניתן לקבל בכל צבע

בתמונה צבע שמנת אטוםOW371P של טמבור כולל הבלטת קצוות באגוז זוהי צביעה אומנותית.
ניתן להוסיף 2 שידות +טואלט ומראה במחיר אטרקטיבי של 2500 ש"ח
 

איך בוחרים מיטה יהודית?

מיטה יהודית הינה מיטה מיוחדת במינה, בני הזוג יכולים לחלוק את אותו בסיס למיטה כאשר המזרונים מופרדים. מיטה יהודית מיועדת לכל מי שמעוניין לקיים את כללי ההלכה היהודית בעניין שמירת טהרה. במהלך ימי הנידה של האישה וכשבעה ימים לאחר סיום הנידה עד לשלב הטהרה, האישה והגבר צריכים לישון בנפרד.
מיטה יהודית אינה מיועדת רק לציבור הדתי, היא יכולה לשמש גם אוכלוסיות אחרות, בהתאם לצרכים ולדרישות הלקוח. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של מיטות יהודיות בכל מיני צבעים וסוגים שונים, כגון צבעי עץ בהיר או כהה, הבחירה נעשית על פי טעמו האישי של הלקוח, מומלץ לבחור במיטה יהודית שעשויה מעץ מלא שכן הוא איכותי ועמיד לאורך שנים.
 את המחיצה ביניהם ניתן ליישם על ידי הפרדת המזרונים, אך עדיין הבעל והאישה ישנים על אותו בסיס מיטה. ההפרדה ביניהם הינה רוחנית ומאפשרת לזוג לשוחח, לנוח ועדיין לשהות זה במחיצת זו מבלי לוותר על כללי ההלכה היהודית. ההפרדה בין המזרונים צריכה להיות במרחק של לפחות 40 ס"מ. חשוב לוודא שבוחרים במיטה המאפשרת את ההפרדה הזו.

טיפים לבחירת מיטה יהודית

  • היתרון הבולט ברכישה של מיטה יהודית הוא היכולת לגוון בבחירת המזרונים. ניתן לבחור בשני מזרונים שונים עבור כל אחד מבני הזוג בהתאם לטעם האישי והנוחות של כל אחד מהם. מומלץ לבחור במזרונים אורתופדיים בריאים שיסייעו לשמירה על הבריאות ויחזיקו מעמד לאורך שנים. ייתכן שאחד מבני הזוג יעדיף מזרן קשיח יותר, מזרן מתכוונן, מזרן עם קפיצים או ללא קפיצים מחומרי גלם שונים כגון לטקס או ויסקו, קיימות הרבה מאד אפשרויות.
  • כיום ניתן למצוא מגוון רחב של דגמים של מיטות יהודיות, מומלץ להתרשם מקטלוג המיטות הקיים בחנות כדי לחפש את המיטה שמוצאת חן בעיני הזוג. חשוב לבחור במיטה שתשתלב בצורה טובה עם העיצוב של חדר השינה, כמו כן ניתן לרכוש מיטה יהודית המכילה ארגז מצעים.
  • יש לשים דגש על איכות חומרי הגלם שמהם מיוצרת המיטה. למשל אם היא מיוצרת מעץ מלא, חשוב לדעת את סוג העץ ומה מידת החוזק והעמידות שלו לאורך שנים. כמו כן חשוב לוודא שהחיבור בין שני חלקי המיטה יהיה חזק ויציב.
  • כאשר בוחרים מיטה יהודית, יש לוודא שהיא מתאימה לשני בני הזוג מבחינת המידות שלה. יש לבדוק שהמיטה מתאימה לגובה של כל אחד מבני הזוג, בנוסף לכך יש לקחת בחשבון את מידות המיטה היהודית ביחס לחדש השינה, האם המיטה נכנסת כמו שצריך, האם ניתן לפתוח אותה למצב שבו בני הזוג צריכים לבצע את ההפרדה כך שיהיה מספיק מקום מרווח בחדר השינה. יש לקחת בחשבון שמיטה יהודית היא ברוב המקרים מאסיבית וגדולה יותר ממיטה זוגית רגילה, יש לבחור במיטה שתהיה פרקטית ונוחה .

מיטה יהודית מעוצבת

כיום ניתן למצוא מגוון רחב של מיטות יהודיות בשלל דגמים ועיצובים, ניתן להתאים את המיטה לסגנון המועדף על הזוג. למשל מיטה יהודית בסגנון כפרי, סגנון קלאסי, מודרני ועוד. ניתן להזמין מיטה יהודית מעוצבת לפי טעם האישי של הזוג, כמו כן ניתן להזמין מידה לפי מידות, לפי סוג העץ וצבעו לבחור את המזרונים האורתופדיים המתאימים לגודל המיטה.
כדי שבני הזוג יוכלו ליהנות משינה טובה ובריאה, מומלץ לבחור במיטה יהודית איכותית שעשויה מחומרי גלם איכותיים ושתחזיק מעמד לאורך שנים. כמו כן מומלץ לבחור במיטה מעוצבת שתהיה לשביעות רצון הזוג, חשוב לשים דגש על אסתטיקה ובחירה נכונה של צבעים כך שהמיטה תתאים לחדר השינה ותספק אווירה טובה ונינוחה, הרמוניה בשילוב הצבעים, באופן שבו הזוג יוכל לנוח אחרי יום עבודה ארוך, או לצורך קריאת ספר, שיחה משותפת וזמן איכות יחד.

סוגי מיטות יהודיות

מיטה יהודית מעץ מלא – מיטה יהודית יציבה ועמידה לאורך שנים, עץ מלא נחשב לאיכותי ביותר, קיימים כמה סוגים של עץ מלא שניתן לייצר ממנו מיטה יהודית. למשל עץ אורן, עץ האיפאה, עץ לבן, גושני ועוד. היתרון הבולט של מיטה יהודית מעץ מלא שהוא אינו מעובד, יש לו משקל פיזי גדול יותר מסוגי עצים אחרים ולכן הוא מתאים ביותר לייצור מיטות ורהיטים שנדרשים להיות יציבים. כמו כן הצפיפות שלו גבוהה ולכן זה מעיד על מוצר איכותי יותר.
עץ מלא הוא איכותי מסוגי עצים אחרים, מדובר בחומר גלם חזק , עמיד בפני פגעי מזג האוויר כולל רטיבות ותהליכים טבעיים שמתרחשים עם הזמן. חשוב להכיר את התכונות השונות של סוגי עץ שונים ולהתאים את סוג העץ עבור בניית המיטה בצורה נכונה, אם ידוע שהמיטה תהיה חשופה לשמש אולי כדאי לבחור בעץ מלא שעמיד לאור השמש ולחום.
עץ אלון נחשב לעץ קל ונוח לעבוד איתו, כמו כן הוא ידוע בשל תכונתו המיוחדת לעמידות בפני מים ורטיבות. עץ אורן הוא נחשב לזול ביותר אך גם איכותי במידה רבה. קיימים סוגים נוספים של עצים כגון עץ טיק, שגם הוא נחשב לעמיד במים ולכן משתמשים בו בעיקר עבור מטבחים, חדרי האמבטיה והשירותים. בנוסף אליו קיים סוג עץ האיפאה שידוע בעמידותו בפני פגעי מזג האוויר,  הוא נחשב לעץ יקר ואיכותי במיוחד.
לאחר בחירת העץ יש לבחור גם מזרונים אורתופדיים. ניתן לבחור במזרונים אורתופדיים שונים עבור כל אחד מבני הזוג. חשוב שהמזרונים יהיו נוחים ואיכותיים. על מנת לבחור במזרן נוח, מומלץ לבדוק אותו בחנות טרם הרכישה, חשוב לוודא שהמזרון יתאים לגודל המיטה ויעניק תמיכה טובה לכל הגוף, בעיקר לאזורי הצוואר, הכתפיים והגב. בנוסף לרכישת המזרן עבור המיטה היהודית , מומלץ לרכוש גם כריות אורתופדיות מותאמות שיכולות להפחית כאבי גב וכאבים בצוואר.

כיצד מייצרים מיטה יהודית? 

ניתן לייצר מיטה יהודית בשתי דרכים עיקריות. אחת מהן היא ייצור של שתי מיטות יחיד ולאחר מכן יוצרים את הבסיס עץ המשותף להן ויוצרים גם את האפשרות לחבר אותן יחד. דרך נוספת לייצר מיטה יהודית היא על ידי ייצור של מיטה זוגית בשלמותה והפרדתה לשתי מיטות יחיד בעלות בסיס משותף.
טרנקילה הינו מרכז אומנות בעץ, אנחנו עובדים עם חומרי גלם איכותיים הנבחרים בקפידה רבה. אנחנו מייצרים מגוון רחב של רהיטים עבור לקוחותינו, כולם עשויים מעץ מלא כגון ריהוט לחדר השינה, למטבח, לסלון , חדרי האמבטיה , חדר הילדים ועוד. כמו כן אנחנו עוסקים גם בחידוש ושיפוץ רהיטים בדגש על מקצועיות, אמינות ויחס אישי ללקוחות. מזומנים לפנות אלינו בכל שאלה.
מיטה יהודית בשונה ממיטה רגילה צריכה למלא פונקציונליות עבור בני הזוג ועם זאת היא מהווה את האזור האינטימי עבור בני הזוג בתקופות חיים מסוימות, מסיבה זו חשוב לבחור במיטה יהודית שתשרת את שני בני הזוג ותמצא חן בעיני שניהם. מסיבה זו מומלץ לבחור בדגם מיטה יהודית בעיצוב וגימור ברמה גבוהה, חשוב שהמיטה תהיה איכותית בעיקר כי מדובר ברכישה לטווח ארוך.

איך לבחור יצרן מיטה יהודית?

על מנת לבחור ביצרן של מיטה יהודית יש לחפש באינטרנט, ברשתות חברתיות ובפורומים היכן ניתן לרכוש מיטה יהודית הניתנת להזמנה על פי מידות וסגנון אישי. חשוב לשים לב שיש המלצות חיוביות על בית העסק שממנו מעוניינים לרכוש את המיטה. חשוב לבחור באיש מקצוע המתמחה בייצור של מיטה יהודית. מומלץ לבקש מהנגרייה או מהסטודיו שאליו פונים לראות תיק עבודות, יש לכך חשיבות בכך שתיק עבודות יכול לסמן ללקוח האם קו העיצוב מתאים לסגנון ולציפייה שלו, כמו כן ניתן לבחון את רמת המקצועיות של הסטודיו.
בנוסף לכך יש לבדוק את רמת השירות, האם יש הקשבה לצרכי הלקוח. כמו כן חשוב לוודא מהם חומרי הגלם שבהם משתמשים בסטודיו או בנגרייה, יש לכך השפעה על טיב המוצר המוגמר, האם הוא יחזיק מעמד לאורך שנים. חשוב לדעת שרכישה של מיטה הינה רכישה לטווח ארוך ויכולה לעלות לא מעט כסף. חשוב לבחור בסטודיו אמין ומקצועי שיספק שירות אדיב, יחס אישי ומחיר הוגן.
מומלץ לבקש הצעת מחיר על מיטה יהודית שמצאה חן בעיני הזוג, לאחר מכן יש לבצע השוואת מחירים כדי לבדוק שהמחיר שהוצע ללקוח הוא אכן המחיר המקובל בשוק. בנוסף יש לבדוק האם ניתנת אחריות על המוצר, מהי כוללת ומה תוקפה. לאחר שמקבלים הצעת מחיר יש לבדוק את לוח הזמנים , ניתן לקבל המלצות גם מחברים וקרובי משפחה עבור בעלי מקצוע שסיפקו מיטה יהודית איכותית במחיר הוגן.
אולי תתעניין גם ב:

מוצרים דומים