ארונות אמבטיה/ארון אמבטיה כפרי/ארון אמבטיה פינתי/ארון אמבטיה מעץ

ארונות אמבטיה -ארון אמבטיה דגם אלון מבוקע 150

מק"ט: 738
מידה: 150X90X52

ארונות אמבטיה ארון אמבטיה מעץ אלון מבוקע מדהים ביופיו מוצר אכותי ביותר כולל עיבודים מיוחדים בעץ-הדבר האמיתי. ניתן להזמין בכל מידה.  

מחיר שלנו: 9100
מחיר מחירון: 12000

ארונות אמבטיה -ארון אמבטיה דגם אורי

מק"ט: 611
מידה: 120X75X53

ארונות אמבטיה ארון אמבטיה מעוצב מושלם לחדר האמבטיה עשויי מעץ מלא ואכותי. ניתן להזמין בכל מידה.

מחיר שלנו: 3700
מחיר מחירון: 5500

ארונות אמבטיה -ארון אמבטיה דגם VIC

מק"ט: 612
מידה: 100X43X75

ארונות אמבטיה ארון אמבטיה קטן וחמוד במיוחד עשויי מעץ מלא כולל מראה . ניתן להזמין בכל מידה וצבע.

מחיר שלנו: 3700
מחיר מחירון: 4900

ארונות אמבטיה -ארון אמבטיה דגם טופז 4

מק"ט: topaz4
מידה: 150X52X90

ארונות אמבטיה ארון אמבטיה מעץ מלא (אורן)פלטה בגוון אגוז כולל לכה מבריקה ועמידה במיוחד,כולל 4 מגירות ומגירת כביסה ענקית והכל בצביעה אטומה ואוטנטית כולל גילויי קצוות. ניתן להזמין בכל מידה וצבע.  

מחיר שלנו: 5200
מחיר מחירון: 7900

לקנות ארונות אמבטיה מעוצבים מעץ מלא

בכדי להפוך את חדר האמבט למרחב באמת מעוצב, נעים, אינטימי ורגוע, יש צורך להשקיע  באיכות הפריטים שבו. אחד הפריטים היותר חשובים שמשפיעים על החזות והאווירה בחדר זה הינם הארונות שיותקנו בו. הבחירה הטובה ביותר עבור ארונות אמבטיה מעוצבים הם אלו שעשויים מעץ מלא, המיוצרים בנגריות אומן מקצועיות ומוערכות.

 

האיכויות של ארון אמבטיה מעץ מלא

 

בחירת ארונות אמבטיה מעוצבים מעץ מלא מעניקה לחדר אווירה ייחודית ונעימה. אווירה זו נוצרת בזכות הנוכחות המרשימה של ארונות אמבטיה מעץ שאף חומר גלם אחר לא יכול להעניק, בייחוד אם הם מיוצרים מעץ מלא ואיכותי ועם עבודת נגרות ופרזול מקצועית ומדויקת. בנוסף, ארונות אלו מוצעים מסוגים שונים של עץ כמו ארון אמבטיה עץ אלון או אגוז אפריקאי, כאשר כל סוג של עץ מייצר אווירה שונה הנובעת מהטקסטורה והגוון הייחודיים לו. ניתן להזמין מנגרויות מובחרות ארונות לאמבטיה בקשת רחבה של עיצובים וסגנונות.

 

ארונות לאמבטיה בעיצובים שונים

 

לכל אחד מאתנו יש בראש את ארון האמבטיה המושלם עבורו, שאנו מדמיינים את עצמנו עומדים מולו מצחצחים שיניים, שוטפים פנים, מתגלחים, מורחים קרמים או מסתרקים.

בנגריות מובחרות ניתן להזמין ארונות לחדר אמבטיה בקשת רחבה של עיצובים, מהם כל אחד יכול לאתר ארון מתאים מבחינת סגנון עיצוב, גוון, גודל, צורה ומרכיבים. כך למשל, ניתן למצוא בשוק ארונות מעוצבים מעץ מלא בסגנונות הבאים:

 
  • עיצוב כפרי- הסגנון המועדף עבור ארונות מעץ מלא הינם ארונות אמבטיה מעוצבים בסגנון כפרי, שיכולים למשל להיות בגוון טבעי או צבועים, כארונות תלויים, ארונות קומפקטיים, ארונות בקו פשוט או בעיצוב ייחודי עם חרוץ.
  • סגנון פרובנס- ניתן גם לבחור בסגנון ארונות אמבטיה פרובנס, בליווי מראה גדולה תואמת ומסוגננת, דלתות בסגנון אסם, עבודות פרזול מתכת עם ריקועים ופלטת בוצר מעץ אלון או אגוז אפריקאי.
  • סגנונות נוספים- למעשה ניתן לעצב ארונות מעץ מלא לאמבטיה בעוד מגוון סגנונות לרבות עיצוב בהתאמה אישית. כך למשל, אפשר לבחור בארון אמבטיה מעץ מלא עם עיצוב קלאסי שקט ונעים, בסגנון מכסיקני חם וכפרי, עם עיצוב מפואר, צביעה אטומה, שופע עיטורים, או בסגנון מודרני עם קו נקי ואלגנטי.