טיפים

טיפים לרכישה
בבואכם לרכוש רהיטים מכל סוג שהוא, עצרו רגע ותנסו לדמיין מה באמת הייתם רוצים בבית שלכם, מהי פנטזיית הריהוט שלכם.
נסו לצייר את זה בראש בקווים כללים בהתחלה, ולאט לאט תנו לעצמכם לעוף למרחבים האין סופיים של דמיונכם ושם תראו בעיני רוחכם את הריהוט שתמיד חלמתם עליו.
ריהוט בכלל וריהוט סלון בפרט – חשוב תמיד לרכוש בבית עסק אמין ואיכותי שיודע לתת מענה ללקוח ולכל צורך. שם תוכל לייצר את הרהיט לפי מידה, זהו צורך חשוב ביותר הרי אתם רוצים שיתאים לכם בדיוק למידה כמו כפפה ליד.
ומה באשר לצבע? נכון שחלמתם שהוא יראה בדיוק מתאים לרהיט שלידו? לכן חשוב ביותר לאתר בעל מקצוע או מפעל שיודע לתת מענה לכל צורך.
ריהוט מעץ מלא עשוי באמת מעץ מלא. לכן, כשאתם בוחרים רהיט רצוי שתתכננו רגע ותסתכלו גם על החלקים התחתונים והפנימיים. לדוגמא, בשולחן אוכל מעץ מלא הפלטה למעלה ולמטה היא אותה הפלטה ורצוי שתסתכלו במו עינכם ותוודאו שזה אכן כך.
  • כיום הכל עובר לקניות ברשת גם רהיטים,אתם שולחים שירטוט בוואצאפ או במייל מקבלים הצעת מחיר והרהיט כבר מיוצר עבורכם ,התהליך קל מאוד ומהיר ,הרהיט יגיע לביתכם עם מוביל מקצועי שירכיב או יניח את הרהיט בול במקום.טיפים לתחזוקה
  • רצוי להמנע מחשיפת רהיטים מעץ מלא לקרני השמש ישירות. זה עלול לגרום לעץ לשנות צבע.
  • ריהוט מעץ מלא תמיד, אבל תמיד, ישאר מעץ מלא לכן חשוב שתדעו שתמיד תוכלו לחדש אותו ותמיד לשוות לו מראה שיתאים לתקופה.
  • הניקיון הוא הכי פשוט – לוקחים סמרטוט לח ומעבירים על הרהיט ומנגבים, אפשר להשתמש בחומר בעל תוספת ווקס רהיטים בכמות קטנה, ניגוב והרהיט תמיד מקבל חיים חדשים.
  • הרהיטים צבועים ב-5 שכבות צבע שבנויות אחת על השנייה בקפידה ולכן הצבע הוא חזק מאוד.
  • במידה ורהיט נפגע ממכה תמיד אפשר לתקן, מלטשים מקומי לוקחים צבע משייפים את הקצוות והרהיט חוזר לקדמותו.