מי אנחנו

טרנקילה אומנות העץ היא נגריה וחנות ריהוט מעץ מלא,קניות און ליין באתר וקבלה של הרהיט ישירות הביתה ללא צורך לצאת מהבית
שמי אריק מיארה, מושבניק בעל תואר ראשון במדעי המדינה וסוציולוגיה.כל חיי עבדתי בעבודות של יצירה. תמיד נמשכתי לעבודות יצירה, וידעתי שאעבוד ביצירה ובאומנות.
בתחילה לא ידעתי שהתחום שלי הוא עץ מלא, הכל התחיל ביום בהיר אחד כשפשוט החלטתי שזה הזמן להתחיל. יצרתי המון מוצרים וראיתי שיש כיוון, שאני פשוט שם. שזה המקום הטבעי שלי.במשך השנים התמקצעתי בתחום רהיטי הפרובנס. המשיכה לתחום היא בגלל האותנטיות של הריהוט, השמירה על המראה הטבעי והחזרה למקום הכי אמיתי של העץ המלא.
כל עבודה מיוצרת מתוך המקום הכי אמיתי והוא אהבה. לא לחינם יצרתי סדרה שלמה של מוצרים בשם “אהבה”, כי משם זה נובע. רגש האהבה טמון בי חזק ואני מנתב אותו תמיד לעבודה וליצירה.
את ההשראה שלי לעיצובים שלי אני רואה בעיני רוחי.
זה יכול להיות בכל רגע נתון, אני מדמיין (כן, אני אוהב לדמיין) איך ייראו המוצרים שלי בדיוק .
לאחר מכן אני משרטט על הנייר, וראה זה פלא – רהיט חדש בא לעולם.
משם אני מעביר את זה לשלב הייצור שהוא בפני עצמו חוויה בלתי ניתנת לתיאור: אתה לוקח עץ גולמי ויוצר את רהיט החלומות ואתה יודע שממש עוד מעט הוא ישב יפה בביתו של הלקוח שיקום כל בוקר וזה יעשה לו חיוך על הפנים.
כל זה הוא חדוות היצירה.עבודה בענף היא תמיד חזרה אל הטבע. תמיד זה לוקח אותך לילדות.
לי הייתה ילדות מושבניקית, גדלתי במושב ושם נהנתי מכל רגע זה היה קסום: הטבע האינסופי, העצים, בעלי החיים, הכל ביחד מתגבש בתוכך. וכשאתה מבוגר אתה מעריך את אהבתך לטבע.
בטרנקילה אומנות בעץ אנו עובדים בחומרים הטובים ביותר שנבחרים בקפידה.
העץ המלא הוא המרכז וסביבו בנוי הכל כאן אין פשרות – רק עץ מלא ואך ורק עץ מלא. על זה אנחנו לא מתפשרים..
בטרנקילה מייצרים קודם כל חלומות. כן, אנחנו בונים איתכם את החלום על הריהוט שתמיד רציתם ומשם אנחנו לוקחים את החלום למקום הביצוע, למפעל, ומוציאים את החלום לפועל.
אנו מייצרים קו רהיטים חם ביותר המקיף כמעט את נושאי הבית: ריהוט לחדרי שינה , ריהוט לסלון, פינת אוכל, אי למטבח, כסאות וכסאות בר, ארונות אמבטיה ייחודיים, חדרי ילדים, ריהוט גן ומחלקה לעבודות מיוחדות .
בטרנקילה אנו נותנים מענה גם ללקוח שרוצה לשפץ את הריהוט שלו בביתו ולשדרג אותו, ומבצעים גם עבודות כגון צבע חדש לרהיטים ושיפוץ רהיטים.
בטרנקילה אומנות בעץ – הפכנו את האומנות למקצוענות.
בתחילה קונספט העיצוב והייצור נבע אך ורק מאומנות נטו אבל אז הבנו שאנו רוצים שבכל בית יהיה מוצר ייחודי ואיכותי מבית טרנקילה ולכן מקצענו את הייצור לרמה הגבוהה ביותר כדי לתת מענה לכל לקוח.
(מפעל שומר שבת)