ארונות אמבטיה/ארון אמבטיה כפרי/ארון אמבטיה פינתי/ארון אמבטיה מעץ

ארונות אמבטיה -ארון אמבטיה פרובנס 120

מק"ט: 685
מידה: 120X75X53

ארונות אמבטיה ארון אמבטיה דגם פרובנס 120 כולל מראה תואמת והכל מעץ מלא ואכותי מבצע החודש כיור וברז לפי מלאי,כל הקונה ארון אמבטיה כיור וברז בחצי המחיר

מחיר שלנו: 3690
מחיר מחירון: 6700
הוספה לעגלה

ארונות אמבטיה -ארון אמבטיה יחודי

מק"ט: 439
מידה: 65X90X53

ארונות אמבטיה ארון אמבטיה מיוחד במינו אמנם קטן אבל דומיננטי . צבוע בגוון לבן מלוכלך למראה אותנטי,בשילוב צירי חץ מיוחדים מישטח עליון פסיפס אוניקס יוקרתי כולל מראה תואמת יחודית מעץ לוג יפייפה ניתן לשלב כיור אומנותי וברז ניקל יוקרתי בתוספת תשלום. ניתן להזמין בכל מידה

מחיר שלנו: 3950
מחיר מחירון: 4900
הוספה לעגלה

ארונות אמבטיה -ארון אמבטיה דגם טורקיז 1

מק"ט: 458
מידה: 130X75X53

ארונות אמבטיה ארון אמבטיה מעץ מלא בסיגנון יחודי המשלב 2 דלתות ומגירה ענקית המחולקת ל-3 בשילוב משטח עליון קרמיקה 10X10 ניתן לשלב כיור בעבודת יד בתוספת תשלום(1100) ש"ח הארון צבוע בצביעת שמנת בשיוף קצוות. ניתן להזמין בכל מידה וצבע.  

מחיר שלנו: 4400
מחיר מחירון: 5500
הוספה לעגלה

ארונות אמבטיה -ארון אמבטיה דגם אריאל29

מק"ט: 670
מידה: 170X80X53

ארונות אמבטיה ארון אמבטיה מיוחד במינו מעץ מלא ואכותיבשילוב משטח פסיפס אוניקס יחודי,הארון צבוע בצביעה אטומה בגילוי קצוות במראה פרובנסי הארון מגיע עם מראה ענקית תואמת

מחיר שלנו: 6100
מחיר מחירון: 9500
הוספה לעגלה

לקנות ארונות אמבטיה מעוצבים מעץ מלא

בכדי להפוך את חדר האמבט למרחב באמת מעוצב, נעים, אינטימי ורגוע, יש צורך להשקיע  באיכות הפריטים שבו. אחד הפריטים היותר חשובים שמשפיעים על החזות והאווירה בחדר זה הינם הארונות שיותקנו בו. הבחירה הטובה ביותר עבור ארונות אמבטיה מעוצבים הם אלו שעשויים מעץ מלא, המיוצרים בנגריות אומן מקצועיות ומוערכות.

 

האיכויות של ארון אמבטיה מעץ מלא

 

בחירת ארונות אמבטיה מעוצבים מעץ מלא מעניקה לחדר אווירה ייחודית ונעימה. אווירה זו נוצרת בזכות הנוכחות המרשימה של ארונות אמבטיה מעץ שאף חומר גלם אחר לא יכול להעניק, בייחוד אם הם מיוצרים מעץ מלא ואיכותי ועם עבודת נגרות ופרזול מקצועית ומדויקת. בנוסף, ארונות אלו מוצעים מסוגים שונים של עץ כמו ארון אמבטיה עץ אלון או אגוז אפריקאי, כאשר כל סוג של עץ מייצר אווירה שונה הנובעת מהטקסטורה והגוון הייחודיים לו. ניתן להזמין מנגרויות מובחרות ארונות לאמבטיה בקשת רחבה של עיצובים וסגנונות.

 

ארונות לאמבטיה בעיצובים שונים

 

לכל אחד מאתנו יש בראש את ארון האמבטיה המושלם עבורו, שאנו מדמיינים את עצמנו עומדים מולו מצחצחים שיניים, שוטפים פנים, מתגלחים, מורחים קרמים או מסתרקים.

בנגריות מובחרות ניתן להזמין ארונות לחדר אמבטיה בקשת רחבה של עיצובים, מהם כל אחד יכול לאתר ארון מתאים מבחינת סגנון עיצוב, גוון, גודל, צורה ומרכיבים. כך למשל, ניתן למצוא בשוק ארונות מעוצבים מעץ מלא בסגנונות הבאים:

 
  • עיצוב כפרי- הסגנון המועדף עבור ארונות מעץ מלא הינם ארונות אמבטיה מעוצבים בסגנון כפרי, שיכולים למשל להיות בגוון טבעי או צבועים, כארונות תלויים, ארונות קומפקטיים, ארונות בקו פשוט או בעיצוב ייחודי עם חרוץ.
  • סגנון פרובנס- ניתן גם לבחור בסגנון ארונות אמבטיה פרובנס, בליווי מראה גדולה תואמת ומסוגננת, דלתות בסגנון אסם, עבודות פרזול מתכת עם ריקועים ופלטת בוצר מעץ אלון או אגוז אפריקאי.
  • סגנונות נוספים- למעשה ניתן לעצב ארונות מעץ מלא לאמבטיה בעוד מגוון סגנונות לרבות עיצוב בהתאמה אישית. כך למשל, אפשר לבחור בארון אמבטיה מעץ מלא עם עיצוב קלאסי שקט ונעים, בסגנון מכסיקני חם וכפרי, עם עיצוב מפואר, צביעה אטומה, שופע עיטורים, או בסגנון מודרני עם קו נקי ואלגנטי.