ארונות אמבטיה/ארון אמבטיה כפרי/ארון אמבטיה פינתי/ארון אמבטיה מעץ

ארונות אמבטיה -ארון אמבטיה דגם אפור P

מק"ט: 140X42X75
מידה: 140X75X42

ארונות אמבטיה ארון אמבטיה מעץ מלא ואכותי כולל פלטה בוצר אלון אכותית ביותר הארון צבוע באפור אטום ושילוב ידיות ניקל פורצלן במרכז הארון ישנה מגירת כביסה הכוללת תריס אותנטי ארון קלאסי מחומרים מעולים.  ניתן להזמין בכל מידה וצבע.

מחיר שלנו: 5200
מחיר מחירון: 8500
הוספה לעגלה

ארונות אמבטיה -ארון אמבטיה דגם אורית 6 אלון

מק"ט: ORIT90
מידה: 90X75X42

ארונות אמבטיה ארון אמבטיה מעץ מלא ואכותי פלטה מעץ אלון מבוקע אמיתי כולל 6 מגירות כולל מראה גזורה בסגנון פרובנס והכל בצביעה אטומה כולל חירוץ מגירות וגילוי קצוות. ניתן להזמין בכל מידה ובכל צבע.  

מחיר שלנו: 3290
מחיר מחירון: 4900
הוספה לעגלה

ארונות אמבטיה -ארון אמבטיה דגם קורן 120

מק"ט: KOREN120
מידה: 120X75X52

ארונות אמבטיה ארון אמבטיה מעץ מלא ואכותי כולל מראה תואמת לארון 4 מגירות וסולם להנחת סלסלות או מגבות מגולגלות והכל בצביעה אותנטית ויחודית. ניתן להזמין בכל מידה ובכל צבע.  

מחיר שלנו: 3700
מחיר מחירון: 6900
הוספה לעגלה

לקנות ארונות אמבטיה מעוצבים מעץ מלא

בכדי להפוך את חדר האמבט למרחב באמת מעוצב, נעים, אינטימי ורגוע, יש צורך להשקיע  באיכות הפריטים שבו. אחד הפריטים היותר חשובים שמשפיעים על החזות והאווירה בחדר זה הינם הארונות שיותקנו בו. הבחירה הטובה ביותר עבור ארונות אמבטיה מעוצבים הם אלו שעשויים מעץ מלא, המיוצרים בנגריות אומן מקצועיות ומוערכות.

 

האיכויות של ארון אמבטיה מעץ מלא

 

בחירת ארונות אמבטיה מעוצבים מעץ מלא מעניקה לחדר אווירה ייחודית ונעימה. אווירה זו נוצרת בזכות הנוכחות המרשימה של ארונות אמבטיה מעץ שאף חומר גלם אחר לא יכול להעניק, בייחוד אם הם מיוצרים מעץ מלא ואיכותי ועם עבודת נגרות ופרזול מקצועית ומדויקת. בנוסף, ארונות אלו מוצעים מסוגים שונים של עץ כמו ארון אמבטיה עץ אלון או אגוז אפריקאי, כאשר כל סוג של עץ מייצר אווירה שונה הנובעת מהטקסטורה והגוון הייחודיים לו. ניתן להזמין מנגרויות מובחרות ארונות לאמבטיה בקשת רחבה של עיצובים וסגנונות.

 

ארונות לאמבטיה בעיצובים שונים

 

לכל אחד מאתנו יש בראש את ארון האמבטיה המושלם עבורו, שאנו מדמיינים את עצמנו עומדים מולו מצחצחים שיניים, שוטפים פנים, מתגלחים, מורחים קרמים או מסתרקים.

בנגריות מובחרות ניתן להזמין ארונות לחדר אמבטיה בקשת רחבה של עיצובים, מהם כל אחד יכול לאתר ארון מתאים מבחינת סגנון עיצוב, גוון, גודל, צורה ומרכיבים. כך למשל, ניתן למצוא בשוק ארונות מעוצבים מעץ מלא בסגנונות הבאים:

 
  • עיצוב כפרי- הסגנון המועדף עבור ארונות מעץ מלא הינם ארונות אמבטיה מעוצבים בסגנון כפרי, שיכולים למשל להיות בגוון טבעי או צבועים, כארונות תלויים, ארונות קומפקטיים, ארונות בקו פשוט או בעיצוב ייחודי עם חרוץ.
  • סגנון פרובנס- ניתן גם לבחור בסגנון ארונות אמבטיה פרובנס, בליווי מראה גדולה תואמת ומסוגננת, דלתות בסגנון אסם, עבודות פרזול מתכת עם ריקועים ופלטת בוצר מעץ אלון או אגוז אפריקאי.
  • סגנונות נוספים- למעשה ניתן לעצב ארונות מעץ מלא לאמבטיה בעוד מגוון סגנונות לרבות עיצוב בהתאמה אישית. כך למשל, אפשר לבחור בארון אמבטיה מעץ מלא עם עיצוב קלאסי שקט ונעים, בסגנון מכסיקני חם וכפרי, עם עיצוב מפואר, צביעה אטומה, שופע עיטורים, או בסגנון מודרני עם קו נקי ואלגנטי.