ארונות אמבטיה במבצע

ארונות אמבטיה -ארון אמבטיה 15

מידה: 150X52X75

ארונות אמבטיה -ארון אמבטיה מעץ מלא צבוע בגוון כחול כהה עם גילויי קצוות ,,כל הרוכש מקבל מראה תואמת מתנה, ניתן להזמין בכל מידה ובכל צבע

מחיר שלנו: 4590
מחיר מחירון: 6800
הוספה לעגלה

ארונות אמבטיה -ארון אמבטיה 20

מק"ט: 20H75
מידה: 150X75X52

ארונות אמבטיה ארון אמבטיה מעץ מלא פלטה עליונה עץ אורן + מראה מתנה לכל רוכש חלוקה מנצחת של מגירות ודלת לאיחסון מרבי, ניתן להזמין בכל מידה ובכל צבע

מחיר שלנו: 4990
מחיר מחירון: 8900
הוספה לעגלה

ארונות אמבטיה -ארון אמבטיה דגם קורן 200 אלון

מק"ט: KOREN200
מידה: 200X85X52

ארונות אמבטיה -ארון אמבטיה מעץ מלא ואכותי הכולל מגירות מרובות ומגירת כביסה מרכזית ענקית בשילוב תריס הארון מגיע עם פלטה מעץ אלון מבוקע טיבעי אמיתי ביותר לאכות מקסימלית.הארון מגיע עם מראה תואמת במידה 100 מעל 90, ניתן להזמין בכל מידה ובכל צבע.  

מחיר שלנו: 6990
מחיר מחירון: 9500
הוספה לעגלה

ארונות אמבטיה -ארון אמבטיה דגם קורן 150

מק"ט: KO150
מידה: 150X75X40

ארונות אמבטיה -ארון אמבטיה מעץ מלא כולל פלטה מעץ בוצר אלון אכותית ביותר..הארון כולל 6 מגירות ו2 דלתות תוספת למראה 600 ש"ח, ניתן להזמין בכל מידה ובכל צבע.  

מחיר שלנו: 4990
מחיר מחירון: 8500
הוספה לעגלה

ארונות אמבטיה ארון אמבטיה דגם קורן 3 מגירות

מק"ט: KOREN3-90
מידה: 90X75X52

ארונות אמבטיה ארון אמבטיה  מעץ מלא ואכותי במחיר מבצע הכולל 3 מגירות ומראה תואמת בעל פלטה מעץ אלון בהדבקה רוחבית למראה מושלם פטנט יחודי לניצול מראה עץ האלון. ניתן להזמין בכל מידה ובכל צבע.

מחיר שלנו: 3400
מחיר מחירון: 5800
הוספה לעגלה

לקנות ארונות אמבטיה מעוצבים מעץ מלא

בכדי להפוך את חדר האמבט למרחב באמת מעוצב, נעים, אינטימי ורגוע, יש צורך להשקיע  באיכות הפריטים שבו. אחד הפריטים היותר חשובים שמשפיעים על החזות והאווירה בחדר זה הינם הארונות שיותקנו בו. הבחירה הטובה ביותר עבור ארונות אמבטיה מעוצבים הם אלו שעשויים מעץ מלא, המיוצרים בנגריות אומן מקצועיות ומוערכות.

 

האיכויות של ארון אמבטיה מעץ מלא

 

בחירת ארונות אמבטיה מעוצבים מעץ מלא מעניקה לחדר אווירה ייחודית ונעימה. אווירה זו נוצרת בזכות הנוכחות המרשימה של ארונות אמבטיה מעץ שאף חומר גלם אחר לא יכול להעניק, בייחוד אם הם מיוצרים מעץ מלא ואיכותי ועם עבודת נגרות ופרזול מקצועית ומדויקת. בנוסף, ארונות אלו מוצעים מסוגים שונים של עץ כמו ארון אמבטיה עץ אלון או אגוז אפריקאי, כאשר כל סוג של עץ מייצר אווירה שונה הנובעת מהטקסטורה והגוון הייחודיים לו. ניתן להזמין מנגרויות מובחרות ארונות לאמבטיה בקשת רחבה של עיצובים וסגנונות.

 

ארונות לאמבטיה בעיצובים שונים

 

לכל אחד מאתנו יש בראש את ארון האמבטיה המושלם עבורו, שאנו מדמיינים את עצמנו עומדים מולו מצחצחים שיניים, שוטפים פנים, מתגלחים, מורחים קרמים או מסתרקים.

בנגריות מובחרות ניתן להזמין ארונות לחדר אמבטיה בקשת רחבה של עיצובים, מהם כל אחד יכול לאתר ארון מתאים מבחינת סגנון עיצוב, גוון, גודל, צורה ומרכיבים. כך למשל, ניתן למצוא בשוק ארונות מעוצבים מעץ מלא בסגנונות הבאים:

 
  • עיצוב כפרי- הסגנון המועדף עבור ארונות מעץ מלא הינם ארונות אמבטיה מעוצבים בסגנון כפרי, שיכולים למשל להיות בגוון טבעי או צבועים, כארונות תלויים, ארונות קומפקטיים, ארונות בקו פשוט או בעיצוב ייחודי עם חרוץ.
  • סגנון פרובנס- ניתן גם לבחור בסגנון ארונות אמבטיה פרובנס, בליווי מראה גדולה תואמת ומסוגננת, דלתות בסגנון אסם, עבודות פרזול מתכת עם ריקועים ופלטת בוצר מעץ אלון או אגוז אפריקאי.
  • סגנונות נוספים- למעשה ניתן לעצב ארונות מעץ מלא לאמבטיה בעוד מגוון סגנונות לרבות עיצוב בהתאמה אישית. כך למשל, אפשר לבחור בארון אמבטיה מעץ מלא עם עיצוב קלאסי שקט ונעים, בסגנון מכסיקני חם וכפרי, עם עיצוב מפואר, צביעה אטומה, שופע עיטורים, או בסגנון מודרני עם קו נקי ואלגנטי.