ארונות אמבטיה/ארון אמבטיה כפרי/ארון אמבטיה פינתי/ארון אמבטיה מעץ

ארונות אמבטיה -ארון אמבטיה דגם כחול 160

מק"ט: BL-160
מידה: 160X80X52

ארונות אמבטיה ארון אמבטיה מעץ מלא בצביעה כחולה אטומה הכולל גילוי קצוות מתאים למשטח אינטגרלי או למשטח עץ ,,4 דלתות ו4 מגירות. ניתן להזמין בכל מידה ובכל צבע.

מחיר שלנו: 4990
מחיר מחירון: 6900
הוספה לעגלה

ארונות אמבטיה -ארון אמבטיה דגם פנינה 200 תריס

מק"ט: P-200-T
מידה: 200X75x52

ארונות אמבטיה ארון אאמבטיה מדהים ביופיו הכולל פלטה מעץ אלון מבוקע אכותית במיוחד ..צביעה אטומה הכוללת גילוי קצוות למראה מושלם ,מתאים גם לכיור מרכזי, ניתן להזמין בכל מידה ובכל צבע.  

מחיר שלנו: 5990
מחיר מחירון: 9500
הוספה לעגלה

ארונות אמבטיה -ארון אמבטיה דגם טופז 100 אורן

מק"ט: T-100-C
מידה: 100X52X75

ארונות אמבטיה ארון אמבטיה מעץ מלא ואכותי בעיצוב מיוחד 4 מגירות וסולם,,דמיינו אותו אצלכם בבית,, אתם מגלגלים מגבות ומניחים אותם על הסולם,, ממש מושלם, ניתן להזמין בכל מידה ובכל צבע,

מחיר שלנו: 3290
מחיר מחירון: 5900
הוספה לעגלה

ארונות אמבטיה -ארון אמבטיה דגם טופז 170 תריס

מק"ט: TOPAZ170-
מידה: 170X75X52

ארונות אמבטיה ארון אמבטיה מעץ מלא ואכותי כולל פלטה מעץ אורן מטופל בגימור אגוז ולכה מט ..גוץ הארון בשילוב אופוויט במראה נקי מתאים לכיור צידי וגם לכיור מרכזי. ניתן להזמין בכל מידה ובכל צבע.  

מחיר שלנו: 4490
מחיר מחירון: 8900
הוספה לעגלה

ארונות אמבטיה -ארון אמבטיה דגם קורן תכלת ים

מק"ט: KOREN150-B
מידה: 150X52X75

ארונות אמבטיה ארון אמבטיה מעץ מלא ואכותי בעל פלטת בוצר אלון אכותי בהדבקה רוחבית למראה מושלם מתאים לכיור צידי כך שיש משטח גדול פנוי בצביעה אטומה וגילוי קצוות ובקיצור רהיט מושלם לאמבטיה.  ניתן להזמין בכל מידה וצבע.  

מחיר שלנו: 4500
מחיר מחירון: 8900
הוספה לעגלה

ארונות אמבטיה -ארון אמבטיה דגם ינאי 140 אלון

מק"ט: Y140-A
מידה: 140X52X85

ארונות אמבטיה ארון אמבטיה מעץ מלא ואכותי כולל פלטה אלון מבוקע דלתות ומגירות לאיחסון מלא מתאים בגובה לכיור חצי שקוע והכל בצביעה פרובנסית מושלמת כולל גירוד קצוות, ניתן להזמין בכל מידה ובכל גוון,  

מחיר שלנו: 4190
מחיר מחירון: 8900
הוספה לעגלה

לקנות ארונות אמבטיה מעוצבים מעץ מלא

בכדי להפוך את חדר האמבט למרחב באמת מעוצב, נעים, אינטימי ורגוע, יש צורך להשקיע  באיכות הפריטים שבו. אחד הפריטים היותר חשובים שמשפיעים על החזות והאווירה בחדר זה הינם הארונות שיותקנו בו. הבחירה הטובה ביותר עבור ארונות אמבטיה מעוצבים הם אלו שעשויים מעץ מלא, המיוצרים בנגריות אומן מקצועיות ומוערכות.

 

האיכויות של ארון אמבטיה מעץ מלא

 

בחירת ארונות אמבטיה מעוצבים מעץ מלא מעניקה לחדר אווירה ייחודית ונעימה. אווירה זו נוצרת בזכות הנוכחות המרשימה של ארונות אמבטיה מעץ שאף חומר גלם אחר לא יכול להעניק, בייחוד אם הם מיוצרים מעץ מלא ואיכותי ועם עבודת נגרות ופרזול מקצועית ומדויקת. בנוסף, ארונות אלו מוצעים מסוגים שונים של עץ כמו ארון אמבטיה עץ אלון או אגוז אפריקאי, כאשר כל סוג של עץ מייצר אווירה שונה הנובעת מהטקסטורה והגוון הייחודיים לו. ניתן להזמין מנגרויות מובחרות ארונות לאמבטיה בקשת רחבה של עיצובים וסגנונות.

 

ארונות לאמבטיה בעיצובים שונים

 

לכל אחד מאתנו יש בראש את ארון האמבטיה המושלם עבורו, שאנו מדמיינים את עצמנו עומדים מולו מצחצחים שיניים, שוטפים פנים, מתגלחים, מורחים קרמים או מסתרקים.

בנגריות מובחרות ניתן להזמין ארונות לחדר אמבטיה בקשת רחבה של עיצובים, מהם כל אחד יכול לאתר ארון מתאים מבחינת סגנון עיצוב, גוון, גודל, צורה ומרכיבים. כך למשל, ניתן למצוא בשוק ארונות מעוצבים מעץ מלא בסגנונות הבאים:

 
  • עיצוב כפרי- הסגנון המועדף עבור ארונות מעץ מלא הינם ארונות אמבטיה מעוצבים בסגנון כפרי, שיכולים למשל להיות בגוון טבעי או צבועים, כארונות תלויים, ארונות קומפקטיים, ארונות בקו פשוט או בעיצוב ייחודי עם חרוץ.
  • סגנון פרובנס- ניתן גם לבחור בסגנון ארונות אמבטיה פרובנס, בליווי מראה גדולה תואמת ומסוגננת, דלתות בסגנון אסם, עבודות פרזול מתכת עם ריקועים ופלטת בוצר מעץ אלון או אגוז אפריקאי.
  • סגנונות נוספים- למעשה ניתן לעצב ארונות מעץ מלא לאמבטיה בעוד מגוון סגנונות לרבות עיצוב בהתאמה אישית. כך למשל, אפשר לבחור בארון אמבטיה מעץ מלא עם עיצוב קלאסי שקט ונעים, בסגנון מכסיקני חם וכפרי, עם עיצוב מפואר, צביעה אטומה, שופע עיטורים, או בסגנון מודרני עם קו נקי ואלגנטי.